open
Poniedziałek - Piątek 08:00-20:00
Sobota - prosimy o wcześniejszy kontakt telefonicznyNiedziela - ZAMKNIĘTE
Zakres usług Endodoncja z mikroskopem

Endodoncja z mikroskopem

dekodent endodoncjaEndodoncja jest obecnie bardzo zaawansowaną technologicznie dziedziną stomatologii, dlatego leczenie endodontyczne (kanałowe) wymaga bardzo dużych kompetencji specjalistycznych. W DEKODENT Profesjonalna Stomatologia lekarze dentyści pracują w powiększeniu, korzystając z mikroskopu i lup stomatologicznych, dzięki czemu mogą przeprowadzać leczenie z precyzją niedostępną jeszcze kilka lat temu.
Do leczenia endodontycznego używamy mikrosilnika i systemów maszynowych narzędzi kanałowych.

Do wypełniania kanałów korzeni zębowych używamy innowacyjnego systemu B i Obtury, zapewniających szczelność i brak przebarwień.

Efekty kontrolujemy przy pomocy systemu radiowizjografii zintegrowanego z unitem stomatologicznym. System ten zapewnia bardzo bezpieczną dawkę promieniowania na poziomie setnych części dawki tradycyjnego RTG a lekarzowi pozwala na diagnostykę i weryfikację radiologiczną na każdym etapie leczenia endodontycznego.

 

 

Dekodent - Profesjonalna Stomatologia Częstochowa informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij