open
Poniedziałek - Piątek 08:00-20:00
Sobota - prosimy o wcześniejszy kontakt telefonicznyNiedziela - ZAMKNIĘTE
Zakres usług Stomatologia dziecięca

Stomatologia dziecięca

Stomatologia dziecięca1W zębach mlecznych zmiany próchnicze zachodzą wyjątkowo szybko, dlatego tak ważne jest, aby już najmniejsze dzieci miały zapewnioną odpowiednią opiekę stomatologiczną, a rodzice kontrolowali stan ich jamy ustnej od samego początku.

Dobra opieka powinna opierać się przede wszystkim na profilaktyce, która pozwoli uniknąć inwazyjnych zabiegów. Najmłodszych pacjentów zapraszamy na specjalne wizyty adaptacyjne, podczas których mogą oswoić się z samym gabinetem, personelem, a także dowiedzieć się czegoś na temat leczenia. Znieczulenie odbywa się przy wykorzystaniu komputera, dzięki czemu można wyeliminować budzącą strach strzykawkę oraz ból towarzyszący czasem podaniu środka znieczulającego.

Aby zapewnić Państwa pociechom pełen komfort oraz zachęcić do prawidłowego dbania o higienę jamy ustnej, zapewniamy wiele udogodnień i atrakcji. Podczas zabiegu mogą one oglądać bajki na specjalnie w tym celu przygotowanym ekranie, mają też możliwość wybrania koloru wypełnienia, a dzielni pacjenci po zakończeniu zabiegu liczyć mogą na nagrody.

 

Dekodent - Profesjonalna Stomatologia Częstochowa informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij