open
Poniedziałek - Piątek 08:00-20:00
Sobota - prosimy o wcześniejszy kontakt telefonicznyNiedziela - ZAMKNIĘTE
Zakres usług Profilaktyka

Profilaktyka

W Dekodent Profesjonalna Stomatologia dbamy o zdrowy i piękny uśmiech naszych pacjentów oraz zwracamy szczególną uwagę na profilaktykę uzębienia i całej jamy ustnej. Zalecamy regularne korzystanie z zabiegów profilaktycznych, które pozwalają na zachowanie własnego zdrowego uzębienia, a tym samym pięknego uśmiechu do późnej starości.

Zabiegi profilaktyczne, mają na celu przeciwdziałanie rozwojowi bakterii powodujących powstawanie kamienia czy paradontozy, jak i również eliminację przykrego zapachu z ust, zlikwidowanie przebarwień (od papierosów, kawy, herbaty, itp.) i zapewnienie poczucia świeżości.

Częstotliwość zabiegów profilaktycznych zależy od indywidualnych wymagań jamy ustnej i uzębienia każdego pacjenta.

Właściwa profilaktyka i poświęcony na nią czas pozwala naszym pacjentom cieszyć się dobrym samopoczuciem i pięknym, zdrowym uśmiechem.

 

PPP_1727W skład wizyty profilaktycznej wchodzą:

 

 

profilaktyka4 profilaktyka3
profilaktyka6 profilaktyka5
 

Dekodent - Profesjonalna Stomatologia Częstochowa informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij